Kikapott az U19, fordulatos mérkőzésen nyert az U16 a Ferencváros ellen.

U19

MTK Budapest–Ferencvárosi TC 1-4 (0-1)

MTK Budapest: Tóth M. – Adorján, Szabó Zs., Sziklási, Nagy B. – Dencinger, Bidzilya, Mezei – Tóth Z., Németh, Gréczi.

Kispad: Varasdi, Fodor, Kugli, Modrovics, Jámbor.

Csere: Bidzilya helyett Fodor (65. perc), Tóth helyett Jámbor (68. perc), Gréczi helyett Kugli (73. perc), Németh helyett Modrovics (73. perc)

Gólszerző: Modrovics (84. perc)

Salkovics Gábor értékelője: – Fáradtan, enerváltam és ebből következően pontatlanul játszottunk. Kimaradt lehetőségeink után egyből gólokat kaptunk. Tudtuk, hogy lesz ilyen szakasza a bajnokságnak, ám nem könnyű ezt megemészteni. Ennél többre vagyunk képesek, de természetesen gratulálok a Ferencvárosnak a győzelemhez.

U16

MTK Budapest–Ferencvárosi TC 4-3 (2-3)

MTK Budapest: Winter – Tarjáni, Várkonyi, Nagy G., Béres – Dóra, Vertetics, Holló – Abért, Sali, Szalka.

Kispad: Kiss, Strohmayer, Ujvári.

Csere: Tarjáni helyett Kiss (46. perc), Abért helyett Strohmayer (73. perc), Holló helyett Ujvári (87. perc)

Sárga lap: Dóra (85. perc)

Gólszerző: Dóra (18. perc, 29. perc), Szalka (69. perc), Sali (83. perc)

Székely Zsolt beszámolója: – A mérkőzést megelőzően fegyelmi ügyekkel kellett foglalkoznunk, így a mai összecsapás nem csak az „örökrangadó" jelző miatt szólt többről, mint egy átlagos találkozó. Habár úgy tűnt, nem feküdte meg a csapat gyomrát a kényszerű megbeszélés, mégis a Ferencváros szerzett vezetést átlövésből. Nagy dolog volt, hogy innen fordítottunk, de azzal nem számoltunk, hogy 2-1 után az FTC ismét a saját javára fordítja a mérkőzést. Nehéz helyzetben voltunk, ám sokat tettünk a győzelemért, nemcsak a sok futással és küzdelemmel, hanem azzal is, hogy végig kezdeményezően léptünk fel. Kis szerencsével, de megérdemelten sikerült újra magunkhoz ragadnunk a vezetést és végül a győzelmet. A játékra még mindig nem vagyok büszke, az akaratra és a törekvésre azonban igen!