HÍREK

Május 7-8-án, klubunk szervezésében kerül sor a Hidegkuti Youth Cupra

2022-05-05

Május 7-8-án, klubunk szervezésében kerül sor a Hidegkuti Youth Cupra

A nemzetközi futballtornát 12 csapat részvételével bonyolítjuk a Mogyoródi úti pályán.

Az MTK Budapest számára fontos, hogy pre-akadémiai együtteseink rendszeresen rangos külföldi tornákon pallérozódhassanak. A gyermekek Európa számos országában vendégeskedtek már az elmúlt hónapok, évek során, most azonban klubunk a vendéglátó szerepét ölti magára: a május 7-8-i hétvégén kerül sor ugyanis a Hidegkuti Youth Cupra, ahol az U8-as korosztály mutathatja meg magát.

A tornát 12 csapat részvételével rendezzük.

Magyarországra érkezik a kolozsvári CFR Cluj, az aradi UTA, a munkácsi MFA Mukachevo, az egyaránt cseh Zbrojovka Brno és Sigma Olomouc, a lengyel Wisla Kraków, a pozsonyi Slovan és a Dunaszerdahelyi AC. A magyar csapatok közül klubunk mellett az Újpesti TE, a MOL Fehérvár és partnercsapatunk, a Gödöllői SK fiataljai vesznek részt a Hidegkuti Youth Cupon.

A helyszín a Mogyoródi úti Sportpálya lesz (1042 Budapest, Mogyoródi út 130.). Az első mérkőzések szombaton 10:30-kor kezdődnek, az utolsókra pedig vasárnap 14:10-kor kerül sor. A torna teljes programja ide kattintva érhető el.

Kapcsolódó cikkek

következő Mérkőzés

2023-05-31 14:00 BÉKÉSCSABA UTÁNPÓTLÁS KÖZPONT

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE U13

VS

MTK U13

Ne maradjon le egy eseményről sem! Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Szponzorok