U19
MTK Budapest–Budapest Honvéd 1-3 (1-1)

MTK Budapest: Tóth M. – Balogh, Szabó Zs., Jámbor, Adorján – Mezei, Bidzilya, Fodor – Tóth Z., Németh, Kugli.

Kispad: Varasdi, Gréczi, Nagy B., Modrovics.

Csere: Németh helyett Gréczi (32. perc), Fodor helyett Modrovics (64. perc), Balogh helyett Nagy B. (83. perc)

Sárga lap: Mezei (91. perc)

Gólszerző: Németh (11. perc)

Salkovics Gábor értékelője: – Jól kezdtük a mérkőzést, megszereztük a vezetést, és nyugodtan játszottunk. Saját butaságunkból kaptunk egy hárítható gólt, és ettől kezdve elvesztettük a kontrollt a mérkőzés fölött. Szünet után szinte ugyanolyan gólt hoztunk össze ellenfelünknek, mint az első félidőben. A második játékrészben már nem volt erő a csapatunkban, hogy fordítson, sajnos a dobogó is egyre messzebb van már.

U17
DVSC-DLA–MTK Budapest 3-1 (3-0)

MTK Budapest: Vukman – Kópis, Sághy, Zana, Gézárt – Mogyorósi, Kovács, Kapronczai – Forrai, Pál, Font Borza.

Kispad: Bencze, Marosi, Ulicsák, Dér.

Csere: Font Borza helyett Marosi (46. perc), Kovács helyett Ulicsák (74. perc), Zana helyett Dér (84. perc)

Gólszerző: Kópis (83. perc)

Székely Zsolt beszámolója: – Az első félidőben bizonyítottuk azt a közismert tényt, hogy futás nélkül nem lehet futballozni. Persze sok magyarázat lehet arra, hogy miért tettük ezt, de minden magyarázatot megcáfol a második félidő, ahol 3-0-ról próbáltunk felállni, és volt is 6-8 lehetőségünk, hogy megváltoztassuk a mérkőzés végkimenetelét. Sajnálom, hogy így alakult, de megérdemeltük, hogy a szerencse ezúttal ne szegődjön mellénk.

U16
DVSC-DLA–MTK Budapest 1-5 (0-1)

MTK Budapest: Winter – Várkonyi, Csinger, Balogh, Béres – Kata, Vertetics, Farkas – Szalka, Zuigéber, Holló.

Kispad: Bencze, Abért, Dóra, Kiss, Strohmayer, Tarjáni.

Csere: Csinger helyett Tarjáni (46. perc), Farkas helyett Kiss (57. perc), Zuigéber helyett Dóra (77. perc), Kata helyett Abért (79. perc), Holló helyett Strohmayer (79. perc)

Sárga lap: Vertetics (51. perc), Farkas (57. perc)

Gólszerző: Zuigéber (6. perc, 71. perc), Balogh (73. perc), Kiss (74. perc), Szalka (84. perc)

Székely Zsolt értékelője: – Nagyjából 70 percig kiegyenlített játék folyt a pályán, nagyobb helyzetek nélkül, igaz a 6. percben megszereztük a vezetést, de utána nem volt játékunkban elég lendület, hogy fölülkerekedjünk ellenfelünkön. Aztán a 71. percben szerzett találatunk megtörte a Debrecent, és kis túlzással percenként potyogtak a gólok, ráadásul nagyon szép találatok. Túlzónak tartom a különbséget, de persze nagyon örülök!