U14: Kisvárdai győzelemmel kezdtük a tavaszt

Három gólt hozó összecsapáson sikerült megszerezni a három pontot.

MLSZ Országos U14, Kiemelt csoport, 15. forduló
Várda Labdarúgó Akadémia U14–MTK Budapest U14 1-2 (0-0)

Gólszerzők: Hodovanets (73.), illetve Lisóczki-Mészáros (50., 75.)

MTK Budapest U14: Monoki - Kiss-Szilágyi, Csóka, Zsitnai - Bárdi (Rathmann 60.), Zoltai, Zubor, Hornyák - Polonkai, Soós (Király 53.), Lisóczki-Mészáros.

Milkó Dávid vezetőedző értékelése: - Az első félidőben a Kisvárda jól reagált a labdakihozatalunkra, jól zárták a sávokat, kihasználták a három védős rendszer hátrányait. A második félidőre négy védős rendszerre álltunk át, ami szemmel láthatóan több problémát okozott az ellenfélnek. Könnyebben hoztunk ki labdát, többet birtokoltuk, tudtunk építkezni és veszélyesek voltunk. A négyes védőlánc jól mozgott együtt, jól segítették ki egymást. Rengeteg helyzetet dolgoztunk ki, melyeket ha jól használunk ki, 3-4 góllal nyerhettünk volna. Az utolsó 10 percben 10 emberrel is nyomást tudtunk rájuk gyakorolni és gólt szerezni, ami nagy szó. Jó csapaton tudtunk felülkerekedni és fontos győzelmet aratni.

U15-ös csapatunk ETO FC Győr elleni idegenbeli bajnoki mérkőzése elmaradt, a találkozót a tervek szerint március 30-án pótolják.