Felkészülési mérkőzés

Csorna (megyei 1.) - MTK Budapest U19 4-1

Gólszerzőnk: Horváth J.

MTK Budapest U19: Valicskó (Budzsáklia, 46.) - Varga D. (Igénczi, 46.), Juhász B., Csernák (Csontos, 80.), Földing  - Merényi, Rohrbeck - Horváth J., Szöllősi (Juhász Á., 46.), Erdős - Vasvári (Balogh M., 60.)

Horváth Dávid vezetőedző értékelése: "Hasznos tapasztalatokat szereztünk egy felnőtt csapat ellen, egy ilyen mérkőzésen olyan hibák jönnek felszínre, amik más esetben rejtve maradnának. Voltak olyan játékosok, akik először találták szembe magukat a pályán a náluk többnyire 10-12 évvel idősebb ellenféllel. Pontrúgást követően kaptunk három gólt, amire a felkészülésünkben a későbbiekben hangsúlyt is fogunk fektetni. A mutatott játékkal elégedett voltam az első félidőben, mert fegyelmezetten, valamint veszélyesen futballoztunk. A második játékrészben ahogy fogyott az erő, úgy növekedett a hibák száma is. A felkészülésünk harmadik hetében járunk, türelemmel végezzük a dolgunkat, ennek az eredménye is meglesz a folytatásban."