HÍREK

Átalakítás az utánpótlásban

2023-06-23

Átalakítás az utánpótlásban

Az MLSZ törekvéseivel összhangban változik a kiemelt utánpótlás korosztályaink rendszere.

Összhangban az MLSZ törekvéseivel, más kiemelt akadémiákhoz hasonlóan klubunk is úgy döntött, hogy a legújabb kihívásokhoz alkalmazkodva átalakítja a kiemelt utánpótlás korosztályok rendszerét. A jövőben az U17-es együttes számít majd a legidősebb utánpótlás bajnokságban szereplő korosztálynak, az onnan korban kiöregedő tehetségeink közül pedig az arra érdemesek az NB III-ban szereplő második csapatunkban kapnak majd lehetőséget, ezzel számukra még korábban megkezdődik a felnőtt futballba való integrálási folyamat. 

Az U19-es korosztályos együttesnél legutóbb vezetőedzőként dolgozó Balogh Bélának az utánpótlásban eltöltött időszak után lehetősége lesz a felnőtt futballban való tapasztalatszerzésre is, és a jövőben a BKV Előre NB III-as együttesét irányíthatja majd. A stábból többen is távoznak klubunktól, az MTK Budapestért végzett munkájukat mindannyiuknak köszönjük!

Kapcsolódó cikkek

következő Mérkőzés

2024-04-24 16:00 MTK UTÁNPÓTLÁS SPORTKÖZPONT

MTK U13

VS

FERENCVÁROSI TC U13

Ne maradjon le egy eseményről sem! Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Szponzorok