U17-es csapatunk ötöt rúgott a Ferencvárosnak, az U19 a Népligetben nyert.

U19
Ferencvárosi TC–MTK Budapest 1-2 (1-2)

MTK Budapest: Tóth M. – Adorján, Sziklási, Szabó Zs., Nagy B. – Dencinger, Bidzilya, Mezei – Kisari, Tóth Z., Gréczi.

Kispad: Varasdi, Varju, Németh, Balogh, Jámbor, Kugli.

Csere: Kisari helyett Németh (35. perc), Sziklási helyett Varju (46. perc), Gréczi helyett Balogh (73. perc), Dencinger helyett Jámbor (86. perc)

Sárga lap: Bidzilya (53. perc), Varju (59. perc)

Gólszerző: Mezei (3. perc), Tóth (17. perc)

Salkovics Gábor értékelője: – Jól játszottunk az első félidőben, látványos átlövésgólt szereztünk, jól hoztuk ki a labdát, középpályán is sikerültek az elgondolások. 2-1 utántöbb lehetőségünk is volt, amivel élnünk kellett volna, mert a második játékrészben csak a küzdelem volt jellemző a játékra. Összességében az akaraterőnk és a felépített játékunk hozta meg a győzelmet.

U17
MTK Budapest–Ferencvárosi TC 5-1 (4-1)

MTK Budapest: Vukman – Kópis, Sághy, Gézárt, Zana – Mogyorósi, Kovács, Kapronczai – Holló, Pál, Forrai.

Kispad: Winter, Ulicsák, Marosi, Font Borza, Dér, Vertetics.

Csere: Mogyorósi helyett Ulicsák (59. perc), Kapronczai helyett Marosi (67. perc), Forrai helyett Font Borza (67. perc), Pál helyett Dér (76. perc), Holló helyett Vertetics (76. perc)

Sárga lap: Kópis (81. perc), Sághy (88. perc)

Gólszerző: Zana (18. perc), Kapronczai (21. perc, 32. perc), Pál (24. perc), Kovács (80. perc)

Székely Zsolt nyilatkozata: – A játékosok magukat győzték le, jó volt látni őket a pályán, végig kézben tartották a mérkőzést. Külön örömet jelent a gólszerzők névsora.