Ez történt novemberben - visszatekintés a Sándor Károly Labdarúgó Akadémia 2023-as évére!

2023-12-28

Sorozatunkban a mögöttünk álló esztendő egy-egy hónapjának történéseit idézzük fel.

November 1. - Albánia U15 - Magyarország U15 0-4 (Ostoici Stefan végigvédte a találkozót, Zsolnai Dávidot a 69. percben Kiss Norbert váltotta, Makrai Csongor az 57. percig volt pályán; Makrai duplázott, Kiss Norbert is gólt lőtt)
November 4. - Magyarország U15 - Koszovó U15 2-0 (Kiss Norbertet az 56. percben Makrai Csongor váltotta, Zsolnai Dávid az 56. percben állt be); U13-as csapatunk 4-1-re nyert Kecskeméten
November 7. - Szlovákia U18 - Magyarország U18 1-0 (Herczeg Botond a 62. percben állt be); Magyarország U16 - Románia U16 1-1 (Zoltai Levente végigjátszotta a mérkőzést, Zubor Ádám az 57. percig volt pályán)
November 9. - Magyarország U18 - Szlovákia U18 1-0 (Stumpf Gáboor végigjátszotta a mérkőzést); Románia U16 - Magyarország U16 4-1 (Zoltai Levente és Zubor Ádám végigjátszották a mérkőzést)
November 16. - Magyarország a Bulgáriában elért 2-2-es döntetlennel bebiztosította helyét a 2024-es Európa-bajnokságon. A mérkőzésen az SKLA nevelései közül pályára lépett Szoboszlai Dominik, jelenlegi keretünkből Kata Mihály és Demjén Patrik is ott voltak a keretben
November 17. - Spanyolország U21 - Magyarország U21 2-0 (Kovács Mátyás a 46. percben lépett pályára, Kosznovszky Márk a 72. percben, saját nevelésű játékosaink közül Csinger Márk végigjátszotta a találkozót, Vancsa Zalán a 81. percig játszott)
November 18. - UTE U16 - MTK Budapest U16 0-3; UTE U13 - MTK Budapest U13 2-5; UTE U12 - MTK Budapest U12 0-7
November 19. - Magyarország - Montenegró 3-1 (Demjén Patrik a kispadon volt, Balogh Botond végigjátszotta a mérkőzést, Bolla Bendegúz a 46. percig volt pályán, Szoboszlai Dominik két gólt lőtt, Horváth Krisztofer debütált)
November 21. - Magyarország U21 - Skócia U21 0-0 (Kata Mihály végigjátszotta a találkozót, Kosznovszky Márk a 80. percig volt pályán, Vancsa Zalán az első félidőben játszott, Csinger Márkot sérülés miatt a 4. percben le kellett cserélni)
November 22. - MTK Budapest U17 - Diósgyőri VTK U17 6-0; MTK Budapest U12 - Budapest Honvéd-MFA U12 9-1
November 25-26. - U9-es csapatunk megnyerte a szlovákiai R-Gol.com Cupot, a torna All Star-csapatába Nagy Máté és Puporka Bence is bekerültek
November 25. - SC Sopron U17 - MTK Budapest U17 1-4 (Együttesünk megnyerte története első kupamérkőzését); ETO FC Győr U14 - MTK Budapest U14 1-4; MTK Budapest U13 - Szeged-Csanád Grosics Akadémia U13 23-0; MTK Budapest U12 - Szeged-Csanád Grosics Akadémia U12 12-0
November 28. - Csehország U15 - Magyarország U15 2-0 (Ostoici Stefan védett a találkozón, Zsolnai Dávid a és Makrai Csongor a 41. percben álltak be)
November 30. - Csehország U15 - Magyarország U15 1-1 (Kiss Norbert a 41. percig volt pályán, Zsolnai Dávid a 67.-ig, Makrai Csongor a 67.-ben állt be)