Ez történt szeptemberben - visszatekintés a Sándor Károly Labdarúgó Akadémia 2023-as évére!

2023-12-26

Sorozatunkban a mögöttünk álló esztendő egy-egy hónapjának történéseit idézzük fel.

Szeptember 1. - Izland U16 - Magyarország U16 0-2 (Zoltai Levente végigjátszotta a mérkőzést, Zubor Ádám a 87. percig volt pályán)
Szeptember 2. - U12-es csapatunk 5-0-ra legyőzte idegenben a Budapest Honvéd-MFA-t
Szeptember 7. - Szerbia - Magyarország 1-2 (Kata Mihály a 77. percben bemutatkozott a magyar válogatottban); Magyarország U21 - Kazahsztán U21 2-0 (Kovács Mátyás végigjátszotta a mérkőzést és a 10. percben gólt szerzett, Horváth Artúrt a 14. percben le kellett cserélni, Vancsa Zalán a 63. percig volt pályán); Szerbia U19 - Magyarország U19 3-1 (Kovács Patrik a 64. percig volt a pályán)
Szeptember 9-10. - U10-es és U11-es csapataink megnyerték a Slovan Cupot, Polonkai Döme a torna legjobb játékosa, Almásy Zente a gólkirálya lett;U9-es csapatunk ezüstérmes lett a Donauauencupon
Szeptember 9. - Franciaország U19 - Magyarország U19 2-0 (Kovács Patrik a 81. percig volt pályán); U13-as csapatunk 6-1-re, U12-es csapatunk 18-0-ra győzte le a Békéscsabát
Szeptember 10. - Magyarország - Csehország 1-1 (Kata Mihály a 85. percben állt be a felnőtt válogatottba)
Szeptember 12. - Málta U21 - Magyarország U21 0-3 (Kovács Mátyás végigjátszotta a mérkőzést és egy gólt, valamint két gólpasszt jegyzett, Balogh Botond szintén végig a pályán volt, Vancsa Zalán a 85. percben állt be); Montenegró U19 - Magyarország U19 4-0 (Kovács Patrik a 37. percig volt pályán)
Szeptember 26. - Magyarország U16 - Szlovénia U16 1-0 (Zoltai Levente és Zubor Ádám is végigjátszotta a mérkőzést)
Szeptember 16-17. - U11-es csapatunk megnyerte a Donauaencupot, Basa Benedek lett a torna legjobb kapusa
Szeptember 23. - U14-es csapatunk 4-1-re legyőzte az ETO FC Győr U14-es csapatát; U12-es csapatunk 4-0-ra nyert a Vasas Kubala Akadémia otthonában
Szeptember 24-27. - Ostoici Stefan, Zsolnai Dávid és Makrai Csongor részt vettek az U15-ös válogatott kiválasztó edzőtáborában
Szeptember 28. - Szlovénia U16 - Magyarország U16 3-2 (Zoltai Levente és Zubor Ádám is végigjátszották a mérkőzést)