Kiütéssel zárta az évet az U15, a ráadásban veszített két pontot az U14

2022-12-15

Mindkét csapatunk pótolt bajnoki mérkőzésen lépett pályára szerdán.

Szerdán utolsó 2022-es bajnoki mérkőzésén lépett pályára U15-ös és U14-es csapatunk.

Az U15 a 8. fordulóból elhalasztott PMFC elleni idegenbeli találkozót nyerte meg hat góllal, míg az U14 a 13. fordulóból pótolt Várda Labdarúgó Akadémia elleni összecsapáson kétszer is vezetett, de a vendégek a ráadás második percében egyenlíteni tudtak.

Az U15 a nyolcadik, míg az U14 a harmadik helyről várhatja a bajnokság március elején esedékes folytatását.

MLSZ Országos U15, Kiemelt csoport, 8. forduló
PMFC U15–MTK Budapest U15 0-6 (0-2)

Gólszerző: Szebellédi (16.), Lisóczki (35., 43., 64.), Polonkai (67.), Deidda (80.)

MTK Budapest U15: Tóth (Lindemann 74.) - Szebellédi, Kárász, Csóka, Gyenes (Járó 70.) - Zoltai, Konkoly, Polonkai - Lisóczki (Deidda 70.), Varga M. (Bárdi 65.), Zsolnai (Zsarnowszky 70.).

Pap Tamás vezetőedző értékelése ITT olvasható!