HÍREK

Profi szerződést írt alá klubunkkal Földi Gergő, Herczeg Botond és Kenesei Noel

2023-07-14

Profi szerződést írt alá klubunkkal Földi Gergő, Herczeg Botond és Kenesei Noel

Három 2006-os születésű tehetségünk egyaránt élete első profi kontraktusát kötötte meg.

Az MTK Budapest profi szerződést írt alá három (2006-os születésű) tehetséges fiatal játékossal, akik az előző idény java részét az U17-es csapatnál töltötték. 

A szélsőként és csatárként is bevethető Földi Gergő az elmúlt két idényben számos különböző együttesünkben bemutatkozott, hiszen szerepelt az U16-os, U17-es, U19-es korosztályokban és a Majos ellen debütált NB III-as csapatunkban is. Emellett az elmúlt évben rendszeresen meghívót kapott az U17-es válogatottba is.

A leginkább a támadó középpályán otthonosan mozgó Herczeg Botond az U14-es korosztályban már 14 gólt szerzett egy idény alatt és azóta is minden idényben alapember volt - az U15-ben, U16-ban, U17-ben egyaránt, míg az U19-ben már 14-szer szerepelt. 

Szintén élete első profi szerződését írta alá Kenesei Noel. A támadó az elmúlt években fokozatosan vált alapemberré korosztályos csapatainknál, 2021-22-ben már 24 meccsen 11 gólt szerzett, az előző idényben pedig az U19-ben is szerepet kapott, valamint számításba vették az U17-es nemzeti csapatnál is.

A 2023-24-es idényben mindhárom labdarúgó az NB III-as keret tagja lesz.

Kapcsolódó cikkek

Ne maradjon le egy eseményről sem! Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Szponzorok