HÍREK

Túravezetés az autizmussal érintett családok számára (GALÉRIA)

2024-04-02

Túravezetés az autizmussal érintett családok számára (GALÉRIA)

Április 2-án, az Autizmus Világnapján az Autizmus Országos Szövetségének segítségével klubunk az autizmussal érintett családok számára akadémiai túravezetést tartott.

Az eseményre akadémistáinkat Hankovszky Dóra mentáltréner készítette fel, hiszen kiemelten fontos, hogy labdarúgóink empatikus, elfogadó felnőttekké váljanak.

Az idegenvezetők akadémiánk növendékei voltak, akik megmutatták, hol élik mindennapjaikat, illetve milyen körülmények között sportolhatnak. Az autizmussal érintett látogatók a túra keretében kipróbálhatták a műfüves pályáinkat, és megismerkedhettek profi sportlétesítményünkkel.

Klubunk ezekben a napokban több eseményen – köztük a Kecskemét elleni mérkőzésen – is igyekezett figyelmet szentelni annak, hogy az emberek 1%-a autizmussal él. A kampányhoz sok szurkolónk is csatlakozott azzal, hogy a Ragyogj kéken! szlogennek eleget téve kék ruhában érkezett a stadionba.

Kapcsolódó cikkek

következő Mérkőzés

2024-04-24 16:00 MTK UTÁNPÓTLÁS SPORTKÖZPONT

MTK U13

VS

FERENCVÁROSI TC U13

Ne maradjon le egy eseményről sem! Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Szponzorok