A Budapest Honvéd-MFA elleni rangadón léptünk pályára a 11. fordulóban.

Budapest Honvéd-MFA–MTK Budapest 2-1 (1-0)

MTK Budapest: Radnóti – Katona, Farkas, Béres, Ottucsák – Guger, Forró, Lovász – Herczeg, Sebestyén, Ruzicska.
Cserék: Kövér, Weisz, Szijártó, Oláh-Sebők, Simon, Sus, Lehel.

Gólszerző: Bogdán, Balogh illetve Weisz.

Horváth Ádám értékelése: – Jól kezdtük a mérkőzést, a félidő középső része azonban a Honvédé volt, sajnos ekkor egy szélről beadott labdánál elaludtunk, az ellenfél centere három méterről fejelt gólt. A szünetig inkább mezőnyjáték folyt, kevés helyzettel. A második félidőt nagyon jól kezdtük, domináltunk, mezőnyfölényben voltunk, és sikerült is kiegyenlíteni. Ekkor azt éreztem, hogy mi fogjuk rúgni a következő gólt, amire meg is volt az esélyünk, a Kispest kapusának azonban több bravúros védése volt, és ahogy az lenni szokott, egy előre rúgott labdánál rosszul helyezkedtünk, máris vezetett a Honvéd. Ugyanaz az érzésem, mint ami a Felcsút ellen volt, az eredményt leszámítva elégedett vagyok, jól futballoztunk. A legutóbbi Honvéd-MTK 5-0 volt, ma nagyon közel voltunk ahhoz, hogy pontot vagy pontokat szerezzünk, a fejlődés egyértelmű.