1165 Budapest, Bátony u. 1-33.

Összeállítások

MTK Budapest U19: Szolár - Varga D., Csernák, Tóth D., Varga B. - Lépő - Majoros, Hegedűs, Herczeg, Lauri - Urbán
Cserék: Földing, Necula, Kenesei, Petar, Csöngei

Balogh Béla vezetőedző: "Az első félidő kifejezetten jó volt. Zártan, fegyelmezetten védekeztünk. Jól zártuk a passzsávokat a középpályán, ezért az ellenfél sok hosszú labdával próbálkozott, amit a védőink megfelelően lereagáltak. Amikor nálunk volt a labda, akkor pedig magabiztosan, sok mozgással és nyugodt játékkal tudtuk építeni a támadásokat, aminek az eredménye az volt, hogy a félidőben vezettünk 1-0-ra. A második játékrészben az első 10-15 perc nem olyan volt, mint amit elképzeltünk. Nem zártuk megfelelően a passzsávokat, ezért több labdát is fel tudtak passzolni a támadóknak. Aztán letelt ez a kritikus időszak és szép lassan magunkra találtunk, próbáltunk mindent elkövetni az egyenlítésért, de sajnos nem jött a gól."