MLSZ Országos U14, 23. forduló
MTK Budapest U14–Puskás Akadémia FC U14 1-2 (1-0)

Gólszerző: Kugyela (32.) illetve Balázs (71.), Somogyi (79.)

MTK Budapest: Farkas - Oláh, Porkoláb, Freyer, Csányi - Urbán, Simon (Purzsa 72.), Kugyela - Cseh (Molnár 72.), Pinti, Weisz P. (Lovász 41.)

Moskovits Gábor értékelése: - Az első félidőben nagy fölényben fociztunk, szép támadásokat vezettünk és vezetést is szereztünk. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy az ellenfél kontrái után kialakított komoly helyzeteket is. A második félidőben már kiegyenlítettebb volt a játék, sőt időnként a felcsútiak irányították a játékot. Ennek ellenére ebben a játékrészben csak nekünk volt helyzetünk, 2-3 tiszta lehetőséget is kihasználatlanul hagytunk. Ellenfelünk egy szép ellentámadás után egyenlített, majd egy perccel a vége előtt nagyon távolról, szabadrúgásból megszerezte a győztes gólt is. A sok hiányzó ellenére jó mérkőzést játszottunk, sajnos önmagunkat vertük meg.