U14: Kétgólos hátrányból nyertünk Kisvárdán

2021-02-27

Csapatunk gólgazdag mérkőzésen szerzett három pontot a 17. fordulóban.

MLSZ Országos U14, 17. forduló
Várda Labdarúgó Akadémia U14–MTK Budapest U14 3-4 (2-2)

Gólszerző: Tercza (7., 54.), Kun (28.) illetve Pinti (34., 45.), Cseh (40., 50.)

MTK Budapest: Tóth - Oláh, Porkoláb, Simon, Csóri (Molnár 41.) - Urbán (Freyer 12.), Kugyela, Lovász (Purzsa 41.) - Cseh (Zsarnowszky 77.), Pinti (Cseke 75.), Weisz P.

Moskovits Gábor értékelése: - A mérkőzés elején az ellenfelünk fizikai fölényével nem tudtunk mit kezdeni. Bátortalanul, kapkodva fociztunk. 2-0 után megnyugodtunk és nagyon magas szintű negyven percet produkálva fordítottuk meg a mérkőzést. Az utolsó tíz percben fölénk nőtt a hazai csapat, de már nem változott a találkozó állása. Az ellenfelünk nagyon céltudatosan focizott, amihez nem vagyunk hozzászokva, ezért sikernek tartom, hogy a meccs bizonyos időszakában nagy fölényt tudtunk kialakítani. Jó csapatot győztünk le, meggyőződésem, nem sok csapat fog három ponttal távozni Kisvárdáról.